פרסום דיגיטלי שעובד בשבילך

9:00 - 18:30 א-ה
052-4377453

דברים שחשוב מאוד לשים אליהם לב כשאתם בוחרים לכם מנהלי קמפיינים

תוכן עניינים

*משהו שהחלטתי לכתוב בעקבות שיחה עם לקוח חדש.

*

זה מחשיד מאוד כשמנהל קמפיינים מייד "קופץ" על ההזדמנות לעבוד אתכם. לכן, הייתי רוצה לחלוק אתכם כמה דברים בהתנהלות של מנהל קמפיינים מקצועי ומהימן שכדאי להסתמך על השירותים שלו. זה לאו דווקא אומר שאני הספק הכי טוב בשבילכם (תמשיכו לקרוא, כדי להבין למה), אבל תמיד חשוב לי שכל עסק ימצא את נותן השירות האיכותי שיעזור לו להתקדם.

אז כמה דברים שחשוב לדעת:

1. לפני תחילת העבודה, מנהל קמפיינים מקצועי ומנוסה יקדיש זמן רב להכרת העסק שלכם. יברר באיזו נישה אתם פועלים למשל, אם זה תחום שפייסבוק נוהג לחסום ולא לאשר את המודעות בו מסיבה כזו או אחרת. אני אישית תמיד נזהרת לקחת את התחומים האלו. מנהל קמפיינים מקצועי יבקש מכם למלא בריף לגבי מצב הלידים הנוכחי, השאיפות שלכם, מה עבד או לא עבד בקמפיינים קודמים שעשיתם או עשו עבורכם וכו’. נכונות לגשת באופן מיידי לעבודה, ללא היכרות מעמיקה עם העסק שלכם, צריכה להדליק נורה אדומה אצלכם.

2. עניין של מוסר וקווים אדומים – מעבר לתחומי התמחות… למשל, אני לעולם לא אקח על עצמי קמפיינים שעוסקים בהימורים, סחר בבני אדם, שיטות להתעשרות מהירה וכל דבר שנותן הבטחות שווא ללקוחות הפוטנציאלים. וזה גם חלק מהמחקר המקדים שיש לעשות לפני תחילת כל קמפיין.

3. לא כל העסקים פועלים באותה הצורה, וגם לא כל מנהלי הקמפיינים – אין מנהל קמפיינים שעובד עם כל תחום וכל בית עסק. כדי לתת את התוצאות הטובות ביותר, צריך להכיר את הנישה, את קהל היעד הפוטנציאלי שלו, את הפסיכולוגיה שמאחורי הצרכנות הספציפית הזאת, ועוד. כך, מנהל קמפיינים מקצועי ידע תמיד להגיד האם הוא מתאים לעבודה או לא, ובמידת הצורך אף להפנות לאיש מקצוע אחר. כך, למשל קולגות רבים שלי מפנים אליי לקוחות שזקוקים לקמפיינים עבור דוברי רוסית.

4. אי אפשר לתת הבטחות של 100% בתחום ניהול קמפיינים

אנחנו, מנהלי הקמפיינים – לא קוראים בקפה, לא מגידי עתידות, לא נביאים ולא קוסמים. עם כל הרצון הטוב, אנחנו לא יכולים להבטיח משהו ספציפי בוודאות מוחלטת. יש איזשהו טווח שאנחנו יכולים לשער לגביו, ומגמה חיובית באופן כללי. מי שמבטיח הרים וגבעות ללא שום הסברים קונקרטיים או לוחות זמנים – גם אמור לעורר את חשדותיכם. אם זה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שזה לא אמיתי

בשורה התחתונה, קשה מאוד להיות יזמים ובעלי עסקים, אחרת הסטטיסטיקה לא הייתה אכזרית כל כך (90% מכלל העסקים נסגרים בשנה הראשונה), כולנו מגששים לעתים בחשכה, והדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות, זה לפנות למישהו שמבין בתחום השיווק והקידום באינטרנט יותר מאיתנו, מישהו שעובד בשקיפות ובכנות ויכול לתת תמורה הוגנת לתשלום הנדרש.

אני מקווה שמידע זה יועיל לכם במציאת מנהל הקמפיינים שיתאים לכם בול, ואם יש לכם שאלות, אני והצוות שלי כאן בשבילכם.

שלכם,

אלונה מיילר-ימין.