פרסום דיגיטלי שעובד בשבילך

9:00 - 18:30 א-ה
052-4377453

צור קשר

דברו אתנו

השאירו פרטים ברורים ונחזור אליכם עד הארוחה הבאה, מבטיחה.
 

מאיפה ?

ק"ם 83 תל אביב

טלפון

052437753

באמת.. דברו זמינה לכל שאלה

יש שאלות בקהל?

 זהו קיצור של מילים באנגלית "Pay Per Click", ובעברית – תשלום לפי לחיצה. כלומר, תשלום מתבצע רק כאשר גולש לוחץ על המודעה שלך. אם לא נלחץ על המודעה, אתה לא משלם.

אי פעם תהיתם איך נכנסתם לאתר מסוים ומודעה "רודפת" אחריכם לכל מקום שבו אתם גולשים (בפייסבוק, באפליקציות באתרים ואפילו ביוטיוב)? רימרקטינג זאת בעצם שיטה טכנולוגית להחזיר את הגולשים שכבר ביקרו אצלכם חזרה אליכם.. מטביעים באתר קוד המאפשר לגוגל ופייסבוק לעקוב אחר הגולש ולהציג לו מודעות יעודיות באתרים אחרים. היתרון של רימרקטינג הוא המחיר הזול בהשוואה למחיר של הבאת גולש בפעם הראשונה.


מחיר לקליק נקבע לפי גורמים שונים אבל בשלושה גורמים עיקריים: 1 תחרות על מילות מפתח 2 רלוונטיות של המודעה 3 תקציב שקבעת לכל לחיצה.


ניתן להציג מודעות בפייסבוק, באינסטגרם וב-Audience Network בכל תקציב. יש אנשים שמוציאים יותר כסף על קפה מדי יום מאשר על הקמפיינים שלהם. המחיר המדויק של הצגת המודעה למישהו נקבע במכירה הפומבית של המודעות.

אתם קובעים מראש את תקציב המודעה – שהוא סכום כולל שאתם מעוניינים להוציא מדי יום או לחודש, וזה ניתן לשינוי בכל עת. יחד עם זה שמנו לב שקשה לביא תוצאות ממשיות ופניות לעסק עם תקציב שהוא פחות מ 50 שקלים ליום .