פרסום דיגיטלי שעובד בשבילך

9:00 - 18:30 א-ה
052-4377453

אסטרטגיות פרסום בגוגל לקראת החגים: טיפים והמלצות

תוכן עניינים

תכנון מראש: תזמון הכל

מומלץ להתחיל  לתכנן את הקמפיין בגוגל מספר שבועות לפני תחילת החג. כך תוכל להגיע לקהל רחב של לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מתנות ומבצעים לקראת החג. כדאי להתחיל לפרסם כשבוע לפני תחילת החג וממש להוריד הילוך בחג עצמו. כל שתתחילו להכין ולייעל את הקמפיינים שלכם בגוגל אדס לעונת החגים מוקדם יותר, טוב יותר. טיימינג טוב הוא חיוני כשמדובר בניהול הקמפיינים העונתיים שלכם בגוגל אדס כדי להבטיח תוצאות יעילות. 

קבוצת מודעות נפרדות לחגים 

כדי להגיע לרלוונטיות גבוהה, השתמש בקבוצות מודעות נפרדת שממוקדות ספציפית לחג. זה יכול למנוע קליקים מיותרים ולחסוך בתקציב. וגם תוכלו להשתמש בקבוצת מודעות זא בחג הבא.

מודעות  גוגל עם קופי נפרד לחגים 

התאימו את הטקסט של המודעה הנחות ומבצעים הוא יתרון וכמעט מהלך בלתי נמנע במהלך החגים. ביטויים כמו “זמן מוגבל”, “ מבצע חם”, “עכשיו” יעזרו לכם להוסיף תחושת דחיפות שתמשוך יותר לחיצות כשלקוחות מתוסכלים מחפשים תשובה מהירה. אתם יכולים גם ליצור תחושת דחיפות בדפי הנחיתה שלכם דרך טיימרים לספירה לאחור, באנרים עם הנחות ספציפיות ומוגבלות, או אפילו משלוחים חינם רק בזמן החגים תמיד עובד מצויין! 

התאמת דף נחיתה לחגים 

התאם את דף הנחיתה לרוח החג, כולל עיצוב חגיגי וכותרות ממוקדות. זה יכול לשפר את חווית המשתמש ולהגביר את אחוז ההמרה. כמה רעיונות :  למשל הוספת רימונים בראש השנה כקאבר לעמוד הבית  או פופ אפ עם מצה בפסח …    חשוב להנחית את הגולש בדף הרלוונטי  שמועצב לחגים ולא בדף הבית כך תוכלו בקלות לחזור למצב הקודם אחרי החגים.  

מלבד העיצוב החגיגי כדאי להשתמש בכותרות  כותרות שמדגישות מבצעים חגיגיים  כמו "מבצע מטורף לחג " או " מתחילים שנה עם מבצע שווה" . כמובן לנסות לחשוב על מבצעים ממוקדים לחג וזה כי כולם עושים מבצעים וקשה להצליח ללא הצעת מכר ייחודית בחג. כמו כן, ודא שכל כפתורי הנעה לפעולה באתר שלך מעודכנים וברורים, כמו טופס יצירת קשר  ללא באגים וטלפון בולט.

ביצועי הקמפיין: ניטור ושיפור

בתקופת החגים, יש עליה בחיפושים בגוגל. חשוב לעקוב אחר התקציב והעלויות ולשפר את הקמפיין בהתאם לנתונים. כדאי להכנס לדוח מילות חיפוש ולראות שתנוע אכן רלוונטית. 

סגירת הקמפיין: לא תמיד רעיון גרוע

בחגים מסוימים, כמו יום כיפור, עשוי להיות נכון לסגור את הקמפיין, במיוחד אם אתם בעלי עסקים ששומרים מסורת או אתם פונים לקהל דתי . או כשאין לך מבצע ממוקד לחג ויהיה לכם קשה לעמוד בתחרות .

רמרגטינג

הגבירו את הרימרקטינג!  הרימרקטינג הוא אחד הקמפיינים היעילים ביותר בגוגל אדס, ומתאים במיוחד להתנהגות הקנייה בזמן החגים. במהלך החגים האנשים מחפשים ומשווים באתרים שונים, ואתם רוצים שהם יזכרו את המוצרים שלכם כדי שיחזרו אליכם  לבצע רכישה  על ידי הצגתם במודעות בזמן שהם גולשים באתרים אחרים.

תוספי מודעות

ודאו שאתם משתמשים ברוב ההרחבות של גוגל אדס  בקמפיין החגים. ככל שתשתמשו ביותר תוספים כך המודעות שלכם יקבלו יותר חשיפה זה ישפר   CTR    וכתוצאה מכך עלות לקליק CPC. 

רשימת מאמרים חיצוניים: 

https://www.thinkwithgoogle.com/consumer-insights/consumer-journey/prepare-for-seasonal-marketing-and-shopping/

https://www.thinkwithgoogle.com/intl/en-154/consumer-insights/consumer-trends/holiday-insights/

Google Ads Ad Extensions in 2023: A Beginner’s Guide: מאמר זה מספק מדריך מקיף למתחילים על איך להשתמש בהרחבות של גוגל אדס,  במיוחד בעונת החגים.